Všechny aktuality

Odborníci na reklamu ocenili expozici Vodního domu prvenstvím v soutěži POPAI AWARDS

aktuality

28.11.2017

Soutěž, kterou vyhlašuje odborná asociace POPAI Central Europe, je pro tvůrce příležitostí zviditelnit své nejlepší realizace za poslední dva roky. Do soutěže bylo letos přihlášeno 109 realizací ve 20 soutěžních kategoriích. Expozice Vodního domu soutěžila v kategorii Ekologické koncepce, kde zvítězila.

„Toto vítězství je již druhým oceněním Vodního domu v posledních dvou týdnech, čehož si velice vážíme. Moc nás těší, že pozitivní hodnocení přichází z obou stran - zatímco v soutěži DestinaCZe 2017 hlasovali návštěvníci, tak soutěž POPAI AWARDS odráží názor odborníků“, uvedla vedoucí Vodního domu Tereza Ptáčková.

Přihlášené exponáty byly porotě i odborné veřejnosti představeny v rámci soutěžní expozice, která se konala stejně jako vyhlášení vítězů a předání cen v Kongresovém centru Top Hotelu Praha.

Soutěž POPAI AWARDS každoročně probíhá za podpory světové asociace POPAI a pod odbornou garancí POPAI France, která je organizátorem celoevropské soutěže POPAI AWARDS Paris v Paříži. Jejím posláním je podpora marketingu přímo tam, kde se zákazník setkává s produktem – v prodejnách a provozovnách a ocenění kreativních řešení v této oblasti.

Autor: Mgr. Tereza Ptáčková
Kategorie: Tiskové zprávy
Projekt: Vodní dům - aktuality