Všechny aktuality

Vodní dům je vítězem soutěže DestinaCZe 2017!

aktuality

17.11.2017

Jak shrnula generální ředitelka Monika Palatková, DestinaCZe je stěžejní soutěží, v jejímž rámci agentura Czech Tourism každoročně představujeme zajímavé turistické atraktivity napříč Českou republikou. O vítězi rozhodovala veřejnost hlasováním na webových stránkách www.ceskozemepribehu.cz. Vodní dům byl nominován v kategorii Kudy z nudy – zážitek pro celou rodinu, kde mezi cíli ideálními pro rodinnou dovolenou s 881 hlasy zvítězil.

“Z ocenění máme velkou radost, protože potvrzuje, že se nám povedlo to, o co jsme vybudováním Vodního domu usilovali – mluvit o významu čisté vody tak, aby to bylo zajímavé a srozumitelné pro všechny věkové kategorie od batolat po jejich prarodiče“, uvedla vedoucí Vodního domu Tereza Ptáčková.

V dalších kategoriích zvítězily citlivě zrekonstruovaný zámek Mitrowicz (kategorie Fénix – znovuzrozený projekt), návštěvnická centra na Šumavě (kategorie Eko-friendly), Zámek Valtice (kategorie Baroko všemi smysly) a Skalní města Broumovska (kategorie Česko jede). Skalní města zároveň nadchla nejvíce hlasujících a stala se tak absolutním vítězem soutěže.

Odborná konference Fórum cestovního ruchu 2017, jejíž součástí bylo vyhlášení výsledků soutěže DestinaCZe, byla letos věnovaná důležitému tématu udržitelného cestovního ruchu.

Děkujeme všem, kteří nám v soutěži dali svůj hlas.

Autor: Mgr. Tereza Ptáčková
Kategorie: Tiskové zprávy
Projekt: Vodní dům - aktuality