Všechny aktuality

Tři atraktivní turistické cíle navštívíte na jedinou vstupenku

aktuality

4.07.2017

Společná vstupenka navazuje na dlouhodobou a úspěšnou spolupráci Českého svazu ochránců přírody Vlašim, obce Hulice a města Zruč nad Sázavou, kteří jsou provozovateli zapojených turistických cílů.

Zájemci si mohou společnou vstupenku zakoupit v každém z partnerských míst, tedy ve Vodním domě, ve Včelím světě v Hulicích a v infocentru na zámku ve Zruči nad Sázavou. S touto jedinou vstupenkou pak mohou každé z těchto míst navštívit. Ve Zruči, která nabízí turistických cílů více, platí společná vstupenka do Vodáckého muzea a na Kolowratskou věž, z které je nádherný výhled na celý zámecký areál. 

A ve Zruči čekají držitele společné vstupenky také dva bonusy. Procházku zámeckým parkem mohou zakončit nad šálkem čaje nebo espressa v penzionu Pod Zámkem. A pokud dostanou hlad, doporučujeme zajít si na oběd do Hotelu Zruč na Náměstí Míru. Točenou limonádu nebo třetinku piva k jídlu tam dostanou zdarma.

Společná vstupenka pro dospělého stojí 200 Kč, pro dítě 110 Kč a zlevněná pro studenty a důchodce 130 Kč. Rodinná vstupenka, která platí pro 2 dospělé a 2 děti, pak stojí 500 Kč.

Všechny expozice není potřeba navštívit v jeden den; společná vstupenka platí po celou turistickou sezónu.

 

Autor: Mgr. Tereza Ptáčková
Kategorie: co je nového
Projekt: Vodní dům - aktuality